Засоби косметики GUAM здобули звання Переможці в українському рейтингу косметичних засобів BEAUTY HIT 2018!

Засоби косметики GUAM здобули звання Переможці в українському рейтингу косметичних засобів BEAUTY HIT 2018!

Чудові новини – одразу ДВА засоби косметики GUAM здобули звання Переможці в українському рейтингу косметичних засобів BEAUTY HIT 2018!

Засоби косметики GUAM вже не перший раз отримують винагороди та відзнаки у різних рейтингах косметичних засобів в Україні та в світі, що свідчить про їх виняткову якість та ефективність. Для нас такі винагороди надзвичайно важливі, адже це підтверджує, що ми представляємо в Україні вже 20 років поспіль найякіснішу косметику та пропонуємо українцям лише найкраще!

Засоби косметики GUAM, які отримали таке високе звання:

Антицеллюлитна маска з морських водоростей GUAM FIR з розігріваючим ефектом

Ось лише декілька відгуків, залишені учасниками голосування: “Ефективна у боротьбі з целюлітом. Покращує стан шкіри, робить пружнішою . Має виражений зігрівальний ефект. Запах специфічний, але терпимий, залишки маски легко змиваються теплою водою без додаткових засобів. Користувалася даною маскою я напротязі тижня. -4 см з об’єму сідниць. Рекомендую користуватися масками даної фірми!” – Катерина.

 та Зволожуючий крем для обличчя “Інтенсивне зволоження 24 години”.

Зволожуючий крем для обличчя "Інтенсивне зволоження 24 години

"Потрясающий увлажняющий крем с очень легкой и приятной текстурой. Ещё один прекрасный продукт от одного из самых любимых брендов!" - Вікторія.
Дякуємо організаторам за проведення цього важливого рейтингу, а також дякуємо всім, хто голосував за наші засоби та підтримував нас!

Ми дуже пишаємося цією перемогою, адже саме в цьому рейтингу засоби-переможці визначаються на основі голосування реальних користувачів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *