Весна + масаж з косметикою GUAM = ваш прекрасний настрій!

Весна + масаж з косметикою GUAM=ваш прекрасний настрій!

Ідеальним періодом для того, щоб почати процедури масажу, є весна.
Можна підібрати конкретний вид масажу, в залежності від того, які цілі ви переслідуєте.

Наприклад, любителі активного відпочинку і спорту перед початком літнього сезону можуть записатися на спортивний масаж. Він дозволить зняти м’язову напругу, скутість. Професійний масаж сприяє підвищенню тонусу м’язів, зменшує набряки. Він дозволить швидше відновлюватися тим, хто вже активно займається спортом або хто починає свої спортивні навантаження.

Весна – це також чудова нагода зайнятися самовдосконаленням, зменшити прояви целюліту, зменшити в’ялість шкіри, підтягнути її. І допоможе вам у цьому лімфодренажний або антицелюлітний масаж. При дієті і під час спортивних тренувань вага може йти дуже швидко. Шкіра часто не встигає за нею. В результаті можуть з’явитися розтяжки, вона може обвиснути, стати в’ялою. Правильно підібраний вид масажу сприяє прискоренню кровотоку і обмінних процесів в підшкірно-жировому шарі. Завдяки цьому шкіра підтягується, стає пружною і красивою.
А якщо ваша мета навесні – поліпшити загальний стан організму, рекомендуємо процедуру загального масажу. Такий масаж сприятиме розслабленню, підвищенню тонусу м’язів, поліпшення стану шкіри і загального стану організму.

У вас є можливість записатися на перший масаж до нашого масажиста зі знижкою -15%, при цьому у вигляді бонусу ви отримаєте одноразову знижку 10% на косметику GUAM.

Адреси наших масажних кабінетів у Києві:
вул. Антоновича 4/6, (044) 227-70-11
пр. Перемоги 20, (044) 227-71-50

Попередній запис за телефоном – (050) 659-50-51 Наталія (масажист)

Всі види масажу проводяться з використанням професійної і домашньої лінії косметики GUAM.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *