Водорості GUAM

Водорості GUAM

Результат антицелюлітної дії грязьових масок досягається завдяки високій концентрації унікальних морських водоростей GUAM® в поєднанні з каолінової глиною.

Водорості GUAM® були відкриті LACOTE Study & Research в 1986 році . Інститут LACOTE досконально вивчив морські водорості. Знає коли і як вони повинні бути зібрані. Процес збору не змінився з античності і гарантує, що водорості збираються тільки з використанням традіціонний унікальною технологією. Таким чином, ми впевнені в тому, що маски GUAM® виняткові і неповторні.

Водорості GUAM®, основний компонент грязьових антицелюлітних масок, дозрівають з березня по травень, коли холодні води океану стають теплими і дають життя справжнім підводним плантаціям.

Водорості GUAM® збираються з травня по серпень з використанням інструменту, що не змінився з античності. М’якими обертовими рухами водорості піднімають з дна океану, дбайливо складають на дно баркаса і перевозять на берег.

Там вони піддаються процесу висушування і аерації, які повинні тривати не менше трьох днів. У процесі висихання водорості втрачають 80% вологи, перетворюючись в сухий концентрат.

Після цього водорості надходять на підприємство LACOTE, де подрібнюються і мікронізіруются. LACOTE використовує тільки ті водорості, які отримані від молодих і сильних рослин.

Тому антицелюлітні маски GUAM, багаті мінералами, макро- і мікроелементами, протеїнами і вітамінами, збагачують шкіру справжнім “концентратом моря”.

Сертификат якості

Сертификат качества
Сертификат качества

GUAM®: fango naturale

Кількість натуральних і мінеральних складових – більше 50%.

Кількість концентрату морських водоростей – не менше 22,5%.

Для отримання 1 кілограма концентрату переробляється більше 6 кілограмів свіжозібраних морських водоростей.

Використовуються морські водорості, зібрані тільки з молодих і життєздатних рослин.

Всі рослинні екстракти витягуються за допомогою спеціальних методів, які дозволяють зберегти незмінними характеристики і функціональні властивості рослин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *