Питання та відповіді

Грязьові маски GUAM можуть застосовуватись протягом усього року незалежно від сезону. Ми рекомендуємо розпочати з проведення повноцінного курсу процедур, потім для підтримки результатів проводити 1 процедуру щотижня впродовж 4 – 6 місяців.

Незважаючи на те, що грязьові антицелюлітні маски GUAM є натуральним безпечним засобом, що діє на рівні шкіри, ми не рекомендуємо їх застосування під час вагітності. Під час вагітності для підтримки хорошого стану шкіри рекомендується використання різних кремів та гелів (див. розділ Спеціальний догляд)

Будь-які косметичні засоби, які не були спеціально розроблені для застосування під час вагітності (після першого триместру) та годування груддю, слід використовувати з обережністю під час цих особливих моментів життя жінки. Наші засоби не містять інгредієнти, які можуть завадити грудному вигодовуванню. Однак, для вашої впевненості та спокою, ми рекомендуємо обов’язково проконсультуватися з вашим лікарем! Також ми рекомендуємо відмовитись від застосування грязьових масок на період вагітності та лактації. Під час годування груддю для підтримки гарного стану шкіри рекомендується використання різних кремів та гелів (див. розділ Спеціальний догляд )

Не рекомендується впливати на прямі сонячні промені безпосередньо після проведення процедури обгортання із застосуванням грязьових масок GUAM. Необхідно, щоб між обгортанням та перебуванням під впливом сонячних променів пройшло кілька годин. Наприклад, якщо обгортання проводилося ввечері, вранці ви зможете абсолютно спокійно виходити на сонце.

У разі ламкості капілярів рекомендуємо використовувати Антицелюлітну маску з морських водоростей “делікатна формула”, спеціально розроблену для чутливої шкіри, склад якої відрізняється зниженим вмістом ефірних масел і наявністю ментолу. На проблемних зонах створюється приємне відчуття свіжості. У разі нечутливої шкіри та за відсутності ламкості капілярів грязьові маски можна використовувати без будь-яких обмежень.

Подібні відчуття, що виникають під час обгортання з грязьовими масками GUAM, є абсолютно нормальними. Ці відчуття пов’язані з активізацією мікроциркуляції у зоні нанесення засобу.

Зверніть увагу на наші рекомендації:

  1. Завжди добре розмішуйте вміст ємності перед нанесенням маски.
  2. Змийте грязьову маску GUAM через 20 – 30 хвилин після нанесення, а не через 45 хвилин, як рекомендується, якщо описані відчуття пощипування, чухання та почервоніння у вас занадто сильні. Ви можете компенсувати скорочений час нанесення обгортання повторенням процедури наступного дня.

Також ми рекомендуємо застосовувати для чутливої шкіри антицелюлітну маску з морських водоростей “делікатна формула”, яка спеціально розроблена для подібних випадків.

Ця зміна реакції відбувається у зв’язку з різною реакцією шкіри на нанесення грязьових масок GUAM. Після частих нанесень грязьових масок GUAM можлива зміна реакції шкіри на дію активних компонентів, що містяться в масках (водоростей, фітоекстрактів і т.д.), оскільки відбувається ущільнення шкіри та покращення тургору. Однак дія активних компонентів масок через зменшення суб’єктивних відчуттів не зменшується.

Це абсолютно нормально. Грязьові маски GUAM – натуральний продукт і з часом рідка частина маски з ефірними оліями можуть відокремитися від каолінової глини. Перед застосуванням грязьових масок рекомендуємо обов’язково дуже ретельно перемішувати вміст ємності до утворення однорідної кремоподібної консистенції. Нагадування про це також є на кришці ємності із грязьовою маскою GUAM.

Грязьові маски GUAM були розроблені для впливу на прояви целюліту в області стегон та сідниць. Для моделювання області живота та талії ефективне застосування спеціальної грязьової маски GUAM з морських водоростей для живота та талії.