Війна перекреслила наші плани

Війна перекреслила наші плани

Війна, яку Росія розв’язала проти України, перекреслила наші плани, як і плани тисяч інших людей в Україні.

Війна вже забрала тисячі життів дорослих і дітей, зруйнувала наші міста і села. Війна назавжди відокремила нас від того життя, яким ми всі колись жили. Але люди завжди сподіваються на краще, вірять та сподіваються. У вірі наша сила, міць та порятунок. Зруйновані плани пішли у минуле, але ми здатні будувати нові та наближати наше нове щасливе життя.

За цей час, який пройшов з 24 лютого, сталися великі зміни у всій України. Сталися зміни й у нашому колективі.

Гарні новини – наші колеги всі живі – здорові, і це найкраще, що може зараз бути з нами усіма, адже найбільша цінність у всі часи – це люди. Наші колеги наразі знаходяться в різних містах в Україні та в інших країнах. Багато хто з нас працює в інтернет – військах, протидіє агресору інформаційно. Деякі колеги – чоловіки з першого дня нападу стали до лав тероборони Києва, і ми вдячні їм за це від щирого серця. Дехто з нас робить важливу справу, турбуючись про власні родини та дітей задля нашого майбутнього.

Магазини бренду в Києві та склад з товаром не постраждалі. Магазин в Одесі також цілий. Працюють наші партнери у Львові.

Ми отримуємо цими днями замовлення на сайті та у застосунку GUAM Косметика. Ми працюємо над тим, щоб налагодити їх відправлення Україною. В Києві працює деяка невелика частина нашого колективу. Наразі наша головна задача – підтримати ЗСУ, намагатися їм допомагати фінансово, також ми намагаємося продовжувати вести бізнес та сплачувати податки для забезпечення функціонування української економіки. 

Найближчим часом підготуємо більш докладну інформацію про нашу роботу. Ми віримо у найкраще майбутнє, віримо в Україну та в людей України.

На фото ви бачите один з наших магазинів в Києві. Фото зроблено колись, декілька років назад. Наразі магазин виглядає майже так, але він не працює. Віримо в те, що це фото з минулого життя стане знаком того, що все у майбутньому повернеться та буде ще краще!

Бажаємо всім, хто це читає, здоров’я та віри у найкраще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *