Акційний антистрес від косметики GUAM

Акційний антистрес від косметики GUAM

Стреси – погано це чи добре?
Можливо, ви здивуєтесь, але стрес – це нормальна для людини відповідь на якісь зміни. Реагувати на постійні зміни довкола нас – це нормально для нашого організму, так було заплановано природою.

Але відповідь організму на стрес не повинна бути довготривалою, а стрес не повинен переходити у хронічний. Один з засобів протидіяти формуванню хронічного стресу – продовжувати дбати про себе, своє здоров’я та красу!

Доведено науковцями: проста звичка щоденно наносити крем на обличчя зменшує загальний рівень стресу! Для нас, людей, прості звичні рухи – чищення зубів, розчісування, нанесення зволожувального крему на обличчя, або антицелюлітного крему на ноги та руки мають сильну антистресову дію. Це так само надійно спрацьовує, як і візит до психотерапевта, тільки коштує значно менше! Пояснення цього – якраз у повторюваності. Мозок ставиться як до рутини до наших щоденних дій, від цього він “заспокоюється” і перестає продукувати гормони стресу.

Отже, для протидії стресам нашого повсякденного життя пропонуємо вам поповнити запас засобів для щоденного догляду від бренду GUAM з приємною антистресовою знижкою. Замість повторювати “Не переживай, все добре!”, краще придбайте крем для обличчя, маску, скраб для тіла з ароматом цитрусових та подаруйте! Такий подарунок собі чи комусь з рідних передасть вашу впевненість та заклик бути спокійними краще тисячі слів…

Знижка 20% діє до 6 лютого включно і розповсюджується на наступні засоби:

Бажаємо вам позитивного настрою, здоров’я та краси!

One comment

  1. kate
    2 роки ago

    скидки нет после добавления товара в корзину и оформления покупки. надеюсь вы учтете все скидки при оформлении заказа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *