Відкриття магазину італійської косметики GUAM Natura & Benessere у Києві в ТРЦ Лавина Молл

Відкриття магазину італійської косметики GUAM Natura & Benessere у Києві в ТРЦ Лавина Молл

Відкриття магазину відбулося 1 грудня 2016 року. На відкриття прийшли наші друзі і партнери, звучала приголомшлива музика, частування і бульбашки шампанського підтримували святкову атмосферу. На честь цього свята гості отримали дуже приємні подарунки, а в магазині перший тиждень роботи діє знижка 15% на все. Це другий монобрендовоий магазин в Києві, перший відкрився в жовтні 2014 року і успішно працює. Магазин в «Лавина» – перший магазин, розташований в торговому центрі.

Повна назва магазину косметики – GUAM natura & benessere, це гарна назва в перекладі з італійського означає «природа і благополуччя». Таке формулювання покликана підкреслити, що в магазині ви знайдете кошти не тільки для краси обличчя і тіла, а й для підтримки здоров’я і для здорового способу життя.

Магазин GUAM natura & benessere в Києві в ТРЦ Лавина Молл представляє найповніший асортимент італійської косметики GUAM в Україні. Тут культивують індивідуальний підхід до всіх покупців і готові підбирати необхідні кошти повільно і вдумливо, без поспіху, часто приводить до помилок. Тут працюють тільки дуже досвідчені співробітники – для найкращих консультацій клієнтам. Тут вам подарують пробнік, запропонують чай, каву або воду, посадять відпочити на зручному диванчику, уважно вислухають і підкажуть.

Відмінність саме цього магазину – незабаром тут буде працювати лікар – дієтолог, на консультаціях у якого ви отримаєте практичну програму дій по схудненню, з використанням знаменитих масок і інших засобів для тіла GUAM, а також ефективних харчових добавок цієї ж марки.

Магазин у Лавині (як і магазин марки в центрі Києва на вул. Антоновича 4/6) пропонує особливу програму лояльності своїм покупцям: – при першій же покупці (причому на будь-яку суму) ви отримуєте карту постійного покупця і знижку 5%, друга купівля дасть вам знижку вже 6%, в подальшому ви зможете накопичити знижку для себе в 15% – на день народження – за 3 дні до і тиждень після дня народження власники карти постійного покупця отримують унікальні 20% знижки на весь асортимент магазину – власники карти отримують смс – повідомлення про нові надходження, акції і знижки у магазині.Адреса нового магазину – Київ, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina Mall. Тел – 044 2277150 .Час роботи – 10.00 – 22.00, без перерв і вихідних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *