Відкриття магазину GUAM Natura & Benessere в Києві

Відкриття магазину GUAM Natura & Benessere в Києві

У нас приголомшлива новина – ми відкрили перший в Україні монобрендовий магазин косметики GUAM natura & benessere в Україні.
Магазин відкрився в центрі Києва на вулиці Горького, він повністю повторює дизайн таких же магазинів в Італії, яких на сьогоднішній день існує вже 5 і вони продовжують відкриватися.

У магазині на вул. Горького представлений повний асортимент нашої косметики на основі морських водоростей для догляду за тілом, особою і волоссям, вже зараз тут доступні 4 абсолютно нові лінії засобів для чоловіків і жінок, невідомі раніше в Україні.

Покупців магазину очікує Карта постійного покупця зі знижками і бонусами, уважний професійний підбір засобів, можливість пройти унікальне тестування стану шкіри тіла Cellutest, результати якого допоможуть визначити необхідні засоби для догляду за тілом.

На відкриття нашого магазину приїжджали наші улюблені друзі і партнери з Італії – засновник марки GUAM Egidio Siena (Еджідіо Сьєна) і менеджер з розвитку марки Stefano Dalbuono (Стефано Дальбуоно).
Привітати з відкриттям до нас прийшли наші друзі і партнери, шанувальники марки. Як проходило відкриття, хто прийшов в гості – дивіться в нашому фоторепортажі.

І ще поспішаємо повідомити, що на честь відкриття магазину з 13 по 30 жовтня в магазині діє знижка 10% на весь асортимент!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *