Унікальна технологія з використанням ліпоактивних наносфер у нових засобах лінії Fango GUAM вже в Україні!

Унікальна технологія з використанням ліпоактивних наносфер у нових засобах лінії Fango GUAM вже в Україні!

В результаті наукових досліджень морських водоростей, які проводилися за участю LACOTE STUDY & RESEARCH, були розроблені інноваційні засоби для боротьби з целюлітом та для зменшення підшкірного жирового прошарку. Ефективність використання засобів досягається завдяки комплексному складу засобів та завдяки Інноваційній технології  Ліпоактивні наносфери. Нові засоби містять водорості GUAM та цілий комплекс активних компонентів. Новітні розробки були взяті за основу для поповнення лінії ефективних засобів GUAM Фанго Креми, які вже є у продажу в Україні. Всі креми комфортні у використанні та швидко поглинаються шкірою.  

Детальну інформацію по кожній новинці з ліпоактівними наносферами у складі ви можете вивчити (і замовити) за посиланнями на кожен засіб:

Фанго гель антицелюлітний для тіла 400мл
Фанго гель антицелюлітний для тіла 400мл
Фанго Гель для тіла із контрастною дією “холод-тепло” 300 мл
Фанго Гель для тіла із контрастною дією “холод-тепло” 300 мл
Фанго гель ДРЕН для ніг з контрастною дією холод-тепло 200 мл
Фанго гель ДРЕН для ніг з контрастною дією холод-тепло 200 мл
ФангоГель для живота і талії з розігріваючо-охолоджуючою дією 150мл
ФангоГель для живота і талії з розігріваючо-охолоджуючою дією 150мл

   Унікальна технологія з використанням Ліпоактивних наносфер була розроблена завдяки дослідженням у медичній сфері. Уявіть собі: ця технологія дозволяє доставляти дієві активні компоненти саме туди, де вони найбільше потрібні!  Ви отримуєте екстраординарні результати у потрібному місці. Революційна “система доставки” спеціально використовується для цілеспрямованого втручання в роботу жирових клітин для поступового їх зменшення та для нормалізації їх розміру. Ця дія поєднується з комплексною дією морських водоростей, які мають антицелюлітні, дренажні та детоксикаційні властивості.  

     Як це відбувається? Наносфери, які присутні у складі представлених засобів, мають діаметр 220 нанометрів (1 нанометр – це одна мільйонна частина міліметра). На зовнішній поверхні наносфер розташовані пептидні структури (ліганди).  Одразу після поглинання шкірою засобу з наносферами Їхній склад дозволяє розпізнавати та підключати лише та виключно специфічні рецептори адипоцитів (жирових клітин). Принцип дії описаного механізму можна визначити як «ключ/замок». Ліпоактивні наносфери потрапляють всередину жирової клітини, вивільняючи ліполітично дієву речовину, яка здатна зменшити об’єм жирової клітини і водночас запобігти утворенню нових ліпідів (ліпогенез) і нових жирових клітин (адипогенез). Речовина, яка вивільняється та діє на жирові клітини – екстракт рослини Coccoloba uvifera, морський виноград.

Ще одна технологія, застосована у новинках лінії, завдяки якій вони такі ефективні, це чередування холоду і тепла. Нові засоби містять активні речовини, які забезпечують чередування гарячого та холодного відчуття на шкірі. Цей ефект, який кожна людина відчує по-різному через різну чутливість шкіри, сприяє зменшенню застою рідини і зміцненню тканин. Подібне чередування стимулює активізацію  мікроциркуляції, що допомагає відновити правильний баланс обміну води та підшкірного ліпідного обміну.

Зниження підшкірної температури викликає звуження капілярів, після цього відбувається розширення, коли тепло передається від поверхні до прилеглих тканин. Таке чередування у поєднанні з дією ліпоактивних наносфер покращує виведення зайвої застійної рідини, сприяє виведенню токсинів і насиченню киснем тканин.

Зверніть увагу: після нанесення будь-якого з цих засобів на шкіру необхідно вимити руки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *