Магазин косметики GUAM це куточок Італії у серці Києва

Магазин косметики GUAM це куточок Італії у серці Києва

Запрошуємо завітати до магазину італійської косметики GUAM, який вже 5 років працює у центрі Києва за адресою вул. Антоновича 4/6!

Наш магазин – втілення  досвіду, який був здобутий впродовж 20 років роботи з косметикою в Україні. На час відкриття,  у 2014 році, нам стало абсолютно зрозуміло, що Київ потребує повноцінного магазину італійської косметики GUAM, в якому всі зможуть нарешті скласти особисте враження про повний асортимент цієї дивовижної косметики. Під час наших багаторазових подорожей до офісу виробника  та під час візитів до монобрендових магазинів бренду в Італії ми все більше розуміли – пора! Час прийшов, пора втілювати нашу мрію у життя! У чому ж полягала наша мрія і чого ми хотіли?Наша мета була досить проста і одночасно амбіційна. Ми хотіли розказати, що косметика GUAM – це океан можливостей та безліч якісних ефективних косметичних засобів для догляду на основі морських водоростей. І ми хотіли не тільки розказати, а й показати. Чи вдалося нам це зробити? Приходьте до нас у гості, в наш улюблений магазин, приходьте і впевніться в цьому! 

магазин косметики GUAM з найбільшим асортиментомфМагазин косметики GUAM на вул. Антоновича запропонує вам найбільший в Україні асортимент засобів марки для догляду  за тілом, обличчям та волоссям. Тут ви отримаєте повноцінну консультацію по використанню засобів від фахівців, які досконало знаються на цій косметиці, постійно навчаються, щоб знати ще більше та ставати ще кращими. В магазині на вас завжди чекає приємна спокійна розмова без поспіху, без спонукань. Тут вам завжди раді – повірте,  це не просто слова, ми дійсно вважаємо кожного, хто завітав до нас, нашим гостем, а не просто покупцем. У нас ви зможете поставити тисячу питань про засоби, отримати ґрунтовні відповіді на них, а разом з відповідями – зразки для тестування і знижку 5% вже на першу покупку. Постійних покупців чекає бонусна система знижок, а для кожного покупця на честь дня його народження ми приготували  щось особливе – персональну знижку 20%. Дуже часто буває, що до нас приходять купити тільки олію для масажу за порадою косметолога, а виходять – з декілька засобами для обличчя, волосся і тіла. Часто до нас приходять за порадою подружок та родичів, які вже є нашими покупцями і хочуть поділитися приємностями з близькими людьми. В магазині на Антоновича ви знайдете засоби для корекції фігури, маски антицелюлітні і маски для волосся, креми і гелі для догляду за тілом, гелі для душу і скраби. Тут на вас чекають новинки з Італії, яких поки що немає в інших місцях, де продають косметику GUAM. Ми пишаємося тим, що саме тут на вас чекає куточок  сонячної теплої Італії ! Дизайн приміщення магазину і меблів для нього був розроблений італійськими фахівцями, а втілений у життя українськими. Оздоблення магазину, косметика та її особливі пахощі створюють чудову атмосферу у нас. 

 Так і живе на вулиці Антоновича у Києві маленька Італія, куточок Європи з італійською любов’ю до життя і до людей  у серці. Приходьте до нас, відпочиньте від турбот про інших, потурбуйтеся про себе. І познайомтеся з тим, як наша мрія втілилася в життя! Чекаємо на вас з нетерпінням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *