Новинка від косметики GUAM – приємний догляд з ароматом квітучого саду!

Новинка від косметики GUAM – приємний догляд з ароматом квітучого саду!

Здається, що до весни ще далеко? Свята начебто минули, а попереду багато днів до справжнього тепла?
Знайомтеся — це новинка для догляду за тілом косметики GUAM, яка гарантовано наблизить вас до весни, буяння квітів в саду та подарує вам гарний настрій! Чому ми впевнені, що ваш настрій покращиться? Це обов’язково відбудеться, адже тонкий приємний аромат квітів, притаманний саме цьому баттеру для тіла, пробудить у вас спогади про надзвичайні весняні та літні дні, зігріє вас теплом та огорне турботою. Додайте до цього ефекту ваші приємні враження від користування засобом, який зволожує та живіть шкіру тіла, надає йому пружності, відновлює.

Баттер BLOSSOM GUAM – оригінальний засіб із насиченою щільною текстурою, який було розроблено на основі знаменитого баттера Живильне масло для тіла ІНТЕНСО GUAM. Цей баттер підкорив незліченну кількість жінок в Італії та в України, і всі його властивості ви знайдете у новому ароматному варіанті.
Які аромати чекають на вас при зустрічі з баттером BLOSSOM GUAM? Фруктові, квіткові, трохи екзотичні та в цілому ненав’язливі.
Відкрийте для себе цей неповторний засіб, додайте нашу новинку до свого бьюті – арсеналу цієї зими! Живильне масло для тіла BLOSSOM GUAM 200 мл за ціною 1013 грн 
Читайте докладний опис за цим посиланням!
Замовляйте на сайті та купуйте в наших магазинах у Києві за адресами:

  • вул. Антоновича 4/6 +380 44 22 77 011 +380 94 82 77 0 11
  • пр. Перемоги 20/2 +380 44 22 77 150 +380 94 82 77 150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *