Нові види обгортань GUAM: незвичні на вигляд, ефективні за результатом

Нові види обгортань GUAM: незвичні на вигляд, ефективні за результатом

Як зробити догляд за шкірою простим, зручним і ефективним? Це питання, відповідь на яке дають розробники косметики GUAM в кожному новому засобі.

Чи наявні всі перелічені складові в новому продукті – переконайтеся самі. Новинки сезону від бренду GUAM вже в Україні! Це інноваційні види обгортань, які, на відміну від класичних антицелюлітних грязьових обгортань GUAM, не потрібно змивати. Технологія їх нанесення дуже проста – ви надягаєте” обгортання, яке являє собою спеціальні штанці, просякнуті активним антицелюлітним Лосьйоном.

Антицелюлітні комплекси PANTA DREN SALINO та PANTA SLIM CRYO працюють завдяки активному складу того лосьйону, яким просякнуті штанці, і який міститься в додаткових пакетах. Гарантія ефективності цього обгортання в рівномірній дії по всій поверхні стегон, сідниць та ніг зверху донизу. Спеціальні захисні штани, які вже є в пакуванні, теж допомагають активним речовинам діяти більш ефективно.

Антицелюлітний комплекс GUAM PANTA DREN SALINO має спрямовану антицелюлітну та протинабрякову дії. Як відомо, саме влітку, в спеку, від набряків страждають найбліьше.

Лосьйони для обгортання містять активні речовини, дія яких перевірена досвідом бренду. Для проведення додаткових процедур антицелюлітних комплексів пропонуються відповідні лосьйони:

Антицелюлітний комплекс GUAM PANTA SLIM CRYO спеціально розроблений для спекотних місяців літа. Цей комплекс має охолоджувальну дію, позбавляє важкості ніг та зменшує втому від спеки.

Новинки бренду розроблені для використання в домашніх умовах, вони ефективні, зручні у користуванні та гарантовано дають результати вже після перших застосувань!

Простота, зручність і ефективність – ключові особливості нового способу догляду за шкірою. Тепер шанувальниці засобів GUAM в Україні мають можливість переконатися в цьому. Антицелюлітні комплекси серіїї GUAM PANTA вже доступні для замовлення як на сайті guam.com.ua, так і на сайті guam.web.app і в застосунку Косметика GUAM.

Для вашої зручності ми розробили застосунок Косметика GUAM для смартфонів, який можна завантажити в App Store або у Google Play

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *