Новые виды обертываний GUAM: непривычные по виду, эффективные по сути.

Новые виды обертываний GUAM: непривычные по виду, эффективные по сути.

Як зробити догляд за шкірою простим, зручним і ефективним? Це питання, відповідь на яке дають розробники косметики GUAM в кожному новому засобі.

Чи наявні всі перелічені складові в новому продукті – переконайтеся самі. Новинки сезону від бренду GUAM вже в Україні! Це інноваційні види обгортань, які, на відміну від класичних антицелюлітних грязьових обгортань GUAM, не потрібно змивати. Технологія їх нанесення дуже проста – ви надягаєте” обгортання, яке являє собою спеціальні штанці, просякнуті активним антицелюлітним Лосьйоном.

Антицелюлітні комплекси PANTA DREN SALINO та PANTA SLIM CRYO працюють завдяки активному складу того лосьйону, яким просякнуті штанці, і який міститься в додаткових пакетах. Гарантія ефективності цього обгортання в рівномірній дії по всій поверхні стегон, сідниць та ніг зверху донизу. Спеціальні захисні штани, які вже є в пакуванні, теж допомагають активним речовинам діяти більш ефективно.

Антицелюлітний комплекс GUAM PANTA DREN SALINO має спрямовану антицелюлітну та протинабрякову дії. Як відомо, саме влітку, в спеку, від набряків страждають найбліьше.

Лосьйони для обгортання містить активні речовини, дія яких перевірена досвідом бренду. Лосьйон для комплексу GUAM PANTA DREN SALINO містить:

  • Водорості GUAM (Fucus Vesiculosus), мають антицелюлітну та тонізувальну дію
  • Морська сіль Мертвого моря. Висока концентрація морської солі миттєво запускає хімічний процес осмосу: сіль притягує застійну рідину, яка накопичилася у тканинах та змушує її виводитися з організму
  • Кофеїн – має ліполітичну та антицелюлітну дію, сприяє розщепленню жирів у підшкірному жировому прошарку, має лімфодренажну та антиоксидантну дію
  • Екстракт плющу Hedera Helix – сприяє виведенню зайвої рідини, яка просочує тканини, протидіє застійним явищам, забезпечує ефективний захист судин, запобігає ламкості капілярів, нормалізує місцевий кровообіг.

Антицелюлітний комплекс GUAM PANTA SLIM CRYO спеціально розроблений для спекотних місяців літа. Цей комплекс має охолоджувальну дію, позбавляє важкості ніг та зменшує втому від спеки.

Новинки бренду розроблені для використання в домашніх умовах, вони ефективні, зручні у користуванні та гарантовано дають результати вже після перших застосувань!

Простота, зручність і ефективність – ключові особливості нового способу догляду за шкірою. Тепер шанувальниці засобів GUAM в Україні мають можливість переконатися в цьому. Антицелюлітні комплекси серіїї GUAM PANTA вже доступні для замовлення як на сайті guam.com.ua, так і на сайті guam.web.app і в застосунку Косметика GUAM.

Для вашої зручності ми розробили застосунок для смартфонів, який вже можна завантажити в App Store або у Google Play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *