Лекция Юлии Гагариной про тренди в косметологии и про удивительные пептиды в составе косметики

Лекция Юлии Гагариной про тренди в косметологии и про удивительные пептиды в составе косметики

Ви помітили, що живете посеред дивовижного майбутнього?

Щоденно стаються наукові революційні відкриття, які повністю змінюють наше уявлення про звичайні речі. Наприклад, зовні крем для обличчя – це просто крем. Але ні! Насправді, ви знали, що сучасний крем для обличчя може вміщувати дрони – пептиди, які прицільно доставляють до клітин шкіри необхідні їй активні речовини? Ви знали, що сучасні пептиди у складі косметики вміють не тільки зменшувати зморшки та пригальмувати їх розвиток, але «попрацювати» для зменшення ваших жирових відкладень?

Лекція Юлії Гагаріної, яку вона прочитала для гостей бренду GUAM у приміщенні магазину бренду на пр. Перемоги 20,  була присвячена сучасним трендам розвитку косметики та найближчим новинкам, які чекають нас у цій сфері.

Що ми дізналися завдяки Юлії Гагаріної (хімік, технолог-розробник косметики)?

Ось лише короткий перелік нових для нас фактів:

– Останній рік змінив потреби людей, ми більше, ніж раніше, прагнемо спрощення життя та стали більш ощадливими у щоденних витратах

– Ми почали більше довіряти науковому підходу та науковим розробкам, результат яких втілюється у конкретні речі

– Ми стали більш підвладні стресам – хронічний стрес, на жаль, став одним з наших постійних супутників

– Для боротьби зі стресом вчені створюють зовсім незвичні речі – вже існує спеціальна подушка, яка допомагає власнику швидко засинати – завдяки особливим вбудованим датчикам, які діють на нейрони мозку. І це можливо не в лабораторії, а у вас вдома!

– Останній рік спричинив так званий «кризис дотиків» – люди у різних країнах відчувають нестачу дотиків до себе, а це впливає на стан психічного здоров’я. Менше спілкування, менше дотиків, більше проблем з розладами психіки. Який вихід? Косметика для тіла та обличчя! Дотики до власної шкіри під час нанесення масажної олії або крему, або під час нанесення крему на обличчя знижують рівень стресу, запам’ятайте це, будь ласка!

– У подоланні стресів велику роль мають запахи – зважайте на це, коли будет шукати новий парфум. Шукайте пахощі троянди, фіалки, мімози, мускусу. Саме ці пахощі здатні покращити ваш настрій та вберегти від стресу.

– Шкіра людини страждає від хронічного стресу, втрачає здатність до відновлення, а поганий сон не дає клітинам шкіри можливості нормально поновитися.

– Більшість вільних радикалів в шкірі виробляється під впливом UVA та HEV-променів (видимий синій світ). Для шкіри це має погані наслідки, вона передчасно старіє.

– Деякі речовини здатні ефективно захищати нашу шкіру та подовжувати її молодий стан на довгі роки. І ці речовини – антиоксиданти (натуральні речовини – екстракти рослин та водоростей, хімічні речовини – пептиди різної дії)

– Разом з активними речовинами йде пошук так званих систем доставлення, тому що наша шкіра – це насамперед захисний орган, який не хочу до себе нічого впускати. Щоб доставити у необхідне місце пептид, використовують спеціальну систему – наприклад, наносфери, капсули діаметром близько 200 нанометрів, завантажені активним інгредієнтом.

– Пептиди вивчають та продовжують синтезувати все нові й нові – у цьому вчені вбачають реальну заміну ін’єкційним технологіям.

А ось що ми дізналися про такі речовини, як пептиди:

– Назва Пептиди походить від грецького слова πεπτος — поживний. Це родина природних чи синтетичних хімічних сполук, молекули яких складаються із двох і більше залишків α-амінокислот

– Історія вивчення пептидів та їх використання нараховує вже більш як 50 років, у косметологію пептиди потрапили з медицини

– Пептиди в змозі не тільки значно покращувати стан шкіри, боротися зі зморшками (як відомі на весь світ пептидні комплекси з ботокс – ефектом), але й протидіяти запаленням шкіри, лікувати акне та гіперпігментацію, корегувати накопичення жирів у жирових клітинах. Для кожної проблеми можна знайти або створити пептид вузькоспрямованої дії

– Пептиди вивчають та продовжують синтезувати все нові й нові – в них вчені вбачають реальну заміну ін’єкційним технологіям.

– історично пептиди отримували від тварин (зміїна отрута, деякі види комах), наразі більшість пептидів синтезується в лабораторіях. Синтезовані пептиди безпечні для шкіри

– Вартість пептидів дуже висока, а необхідна «робоча» концентрація для ефективної дії на проблему надзвичайно маленька, тому ми завжди бачимо пептиди наприкінці списку речовин на етикетці засобів

– пептиди можна використовувати без обмежень – на відміну від багатьох інших активних речовин

– комплекс пептидів забезпечує більш ефективну дію на проблему, ніж 1 пептид.

Комплексні пептиди та інноваційні системи доставлення активних речовин – ці компоненти шукайте у засобах для догляду за обличчям лінії  GUAM SEATHERAPY

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *