Відмінні новини для всіх шанувальників косметики GUAM!

Відмінні новини для всіх шанувальників косметики GUAM!

Одна з суперефективного масок – Антицелюлітна маска з дренажним ефектом Дрени Плюс Fanghi d’Alga Dren Plus – є і в Україні.

Саме цю новинку ми презентували в березні в нашому магазині в Кіеве. Появи цього засобу ми чекали з великим нетерпінням, а причина цього в тому, що у маски Дрен Плюс подвійну дію – антицелюлітну + протинабрякову. Причин набряків і набряклості може бути безліч – це і застій рідини, і сидячий малорухомий спосіб життя, і споживання недостатньої кількості рідини. Саме набряк тканин, поряд з іншими причинами, запускає процес формування целюліту і в результаті сам стає однією з форм целюліту. Чим раніше ви почнете застосовувати спеціальні засоби проти набряків, тим менше шансів у вашого целюліту перерости у важкі форми.

Поява нової маски з лінії Дрен цікаво ще й тим, що в складі саме цієї маски присутній новий інгредієнт – екстракт водоростей GUAMBioActivity, отриманий шляхом застосування інноваційної біотехнології «bioliquefazione». Антиоксидантну дію екстракту морських водоростей, отриманого в результаті цього процесу, в 3 рази сильніше в порівнянні з дією екстракту, отриманого традиційним способом.

На презентацію нашої чудової новинки прийшли б’юті – блогери і б’юті – редактори друкованих та он – лайн видань. Крім знайомства з новою маскою Дрен Плюс у наших гостей була можливість продегустувати напій з лінії Дрен, який з’явиться у нас в Україні зовсім скоро, про що ми відразу ж повідомимо. Так що весна у нас виходить дуже активна і насичена новинами і подіями. Слідкуйте за нашими новинами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *