Топ серії ACTIVE з мікроінкапсульованими водоростями – новинка спортивного одягу GUAM!

Топ серії ACTIVE з мікроінкапсульованими водоростями – новинка спортивного одягу GUAM!

Топ ACTIVE Traspirante з мікроінкапсульованими водоростями: це перша модель топу від бренду GUAM, яка сконструйована для занять спортом.

Чому “сконструйована”, а не просто “пошита” чи “зроблена”? Подивіться на схему. Створення такого складного виробу – це високе мистецтво! Це досягнення інженерно-анатомічного дизайну! Тому ми маємо таке відчуття, що ми не пропонуємо вам спробувати, а кажемо інакше: маємо честь запросити вас до насолоди. Навіть подвійної насолоди: користатися сучасним високоякісним спортивним одягом і своїм тілом у цьому одязі!

Легінси і ТОП серії АКТИВ GUAMТканина цього виробу містить мікроінкапсульовані морські водорості GUAM та вітамін Е, що забезпечує антиоксидантну дію, направлену проти старіння шкіри. Топ підходить для використання у будь-яку пору року і зроблений з легкої непрозорої тканини.
Топ ACTIVE має спеціальні частини з особливою «сітчастою» структурою тканини, які розташовані у бокових частинах виробу.

«Дихаюча» технологія забезпечує особливий комфорт та швидке висихання тканини під час тренувань. Топ забезпечує високу підтримувальну силу, зроблений за безшовною технологією. Ідеально підходить для динамічних навантажень, забезпечує комфорт та свободу рухів.

Топ Active був розроблений для використання без бюстгальтера впродовж тренувань, фізичних навантажень або для проведення вільного часу. Топ є у наявності у 3 розмірах і тільки чорного кольору.
Розмірна сітка для вибору Топу розташована на сторінці з його описом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *