Перша річниця магазину GUAM Natura & Benessere в Києві

Перша річниця магазину GUAM Natura & Benessere в Києві

Наш улюблений монобрендовий бутик італійського косметики GUAM natura & benessere відсвяткував свою першу річницю! Рівно рік тому на карті Києва ми відзначили для себе цю адресу. А разом з нами – всі шанувальники нашої косметики. Наш магазин за рік роботи обзавівся постійними клієнтами, для яких у нас є накопичувальні знижки і різні бонуси, і яким ми завжди раді.

А ще в магазині з’явився кабінет косметолога, де можна пройти уходовую процедуру у косметолога Олени. З моменту відкриття в магазині ми провели багато цікавого (дівич-вечори, б’юті – зустрічі, консультації), зустрілися з багатьма чудовими людьми, які стали нашими друзями і партнерами.

Свято з нагоди річниці відкриття бутіка вийшов на рідкість теплим і душевним – так завжди буває, коли зустрічаються хороші друзі. До нас в гості прийшли б’юті – блогери і б’юті-редактори, клієнти магазину і наші партнери.

Під прекрасну живу музику ми провели розіграш чудових подарунків, серед яких була і новинка – антицелюлітний стик GUAM Alga Stick.

Це засіб, новинка сезону 2015 року, вже в Україні і вже в продажу в нашому магазині. Крім того, на святі стала відома приголомшлива новина – тепер по всій Україні ціни на косметику GUAM гармонізовані, приведені у відповідність з італійськими цінами.

Для українських шанувальниць марки ця новина, зниження цін, стала справжнім подарунком. Дякуємо всім гостям свята за теплі побажання, дякуємо всім, хто прийшов до нас в гості, дякуємо всім, хто допомагав організувати і провести цю важливу для нас подія!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *