Новинки весняного сезону від GUAM вже в Україні! Косметика та засоби для вашої стрункості та для гарного настрою!

Як відомо, настрій гарантовано покращується, коли ми доглядаємо за собою. Наші щоденні рітуали краси та догляду додають нам впевненості, позитиву, натхнення.
Нещодавно ми отримали новинки косметики GUAM, які додають впевненості у собі і покращують настрій! Адже GUAM використовує тільки ефективні безпечні компоненти і розробляє такі засоби для корекції фігури, з якими результати помітні вже з першої процедури!

Отже, новинки сезону 2024:

Антицелюлітний комплекс від стійкого целюліту GUAM PANTA CELL
Нові технології дозволяють отримувати інноваційні компоненти та вдосконалювати антицелюлітні засоби.
В новому варіанті Антицелюлітного комплексу інноваційні компоненти прицільно діють на покращення стану шкіру та забезпечують бажаний результат. В Україні вже знайомі з цим незвичним видом обгортань, а нова версія призначена для посиленої протидії проявам целюліту.
Увага! Цей засіб викликає відчуття активного розігріву і НЕ рекомендований для делікатної шкіри.
Ще одна новинка сезону:
Грязьова ліфтинг-маска для тіла FANGO ALGACOLLAGEN 500г
найбільше зацікавить тих, хто хотів би покращити пружність шкіри. На жаль, під впливом вікових змін наша шкіра невпинно втрачає пружність та набуває дряблості, обвисає та марніє. Також на стані шкіри негативно позначаються стреси, незбалансоване харчування, ультрафіолетове випромінювання та куріння. Чи можна цьому зарадити?
Так, за допомогою сучасних ефективних засобів GUAM. Нова маска GUAM AlgaCollagen для тіла містить комплекс речовин, позитивна дія яких на стан шкіри підтверджена клінично. Тож з цим засобом ви отримаєте бажаний результат вже з перших застосувань!
Зверніть увагу на ці новинки, якщо ви в пошуку ефективних засобів!
Також маємо в наявності величезний вибір засобів косметики GUAM, які були розроблені для корекції фігури, покращення стану шкіри, для боротьби з набряками та целюлітом.
Косметика і інші засоби бренду GUAM перевірені часом – вже 25 років в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *