Нові засоби GUAM працюють, поки ви відпочиваєте: легінси антицелюлітні GUAM SLIM нічні та крем для тіла GUAM ІНТЕНСО нічний сольовий вже в Україні

Нові засоби GUAM працюють, поки ви відпочиваєте: легінси антицелюлітні GUAM SLIM нічні та крем для тіла GUAM ІНТЕНСО нічний сольовий вже в Україні

Січень – найкращий час для початку знайомства з цими засобами. Після різдвяних свят ми всі відчуваємо важкість, збільшення ваги та бачимо наявність набряків. Січневі морози не дають змоги гуляти стільки, скільки хочеться, а відвідувати тренування в залах не завжди є час та можливості. Зменшення фізичної активності взимку призводить до небажаних результатів, збільшення об’єму тіла, погіршення стану шкіри, та ще й настрій псується… Новинки GUAM допоможуть вам бути здоровішими, покращать стан шкіри та настрій!
Новинки розроблені для використання саме під час вашого нічного сну.

Крем сольовий GUAM ІНТЕНСО наноситься на ніч, викликає приємний розігрів тіла та легке почервоніння, сприяє зменшенню набряків, має дренажну, антицелюлітну та ліполітичну дію. У складі цього крему – величезна кількість активних речовин (морська сіль, водорості, кофеїн, есцин та інші). Крем не залишає слідів та не потребує змивання (ДОДАТИ ПОСИЛАННЯ НА КРЕМ!)

Легінси антицелюлітні GUAM SLIM нічні – діють м’яко та інтенсивно, працюють, поки ви спите! (ДОДАТИ ПОСИЛАННЯ НА ЛЕГІНСИ!) Це не просто легінси, це особливий одяг, розроблений для вашого комфорту. Надягайте ці легінси вдень як частину зручного домашнього одягу або використовуйте вночі як приємну піжаму. Легінси саме цієї моделі дуже зручні, м’які, не тиснуть, шовковисті на дотик ззовні, привабливі та комфортні.
Для покращення результатів рекомендуємо використовувати ці новинки разом.

Поєднайте дію Легінсів з дією крему, наносіть Крем нічний щоразу перед надяганням легінсів. Це дасть підсилення дії активних речовин, які містяться в тканині легінсів.

Впевнені, що наші новинки зігріють вас цієї зими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *