Нові засоби догляду за обличчям GUAM SEATHERAPY вже в Україні!

Нові засоби догляду за обличчям GUAM SEATHERAPY вже в Україні!

Зовсім нещодавно ми отримали з Італії довгоочікувані новинки, які поповнили лінійку дієвих засобів для вашої краси та молодості. Зустрічайте весняні оновлення в лінії засобів для догляду за шкірою обличчя GUAM SEATHERAPY!
Лінія GUAM SEATHERAPY пропонує засоби для догляду, без яких жінкам неможливо обійтися в сучасному світі: зволожувальний крем, крем від зморшок противікової дії, крем для шиї та декольте, ензимна маска, захисний крем.

Італійські виробники постійно працюють над розширенням лінії, асортимент засобів простійно оновлюється. Ми раді привозити найновіші засоби для обличчя, і тепер в Україні представлені:

Міцелярна вода для обличчя SEATHERAPY 200 мл 469 грн для видалення макіяжу або для очищення шкіри

Маска-скраб для обличчя GUAM SEATHERAPY 75 мл 537 грн яку можна використовувати як засіб для щоденного очищення шкіри, або як маску, або у якості скрабу.

Крем від зморшок зміцнювальний GUAM SEATHERAPY 50 мл 1102 грн має спрямовану противікову дію.

Засоби-новинки GUAM SEATHERAPY призначені для будь-якого типу шкіри, можуть використовуватися як окремо, так і в комплексі для посилення результату. Новинки містять комплекс активних речовин, які є характерними саме для цієї лінії, а саме:

  • Біоактивний екстракт водоростей GUAM – противікова дія і профілактика старіння шкіри
  • Гіалуронова кислота — у новій лінії була використана гідролізована гіалуронова кислота, яка має низьку молекулярну вагу, що дозволяє їй проникати досить глибоко для зволоження та інтенсивного “наповнення” шкіри
  • технологія Дермоактівних наносфер — інноваційна система доставлення активних компонентів косметики.

Новинки лінії вже в наявності на сайті guam.com.ua, а також в магазинах бренду в Києві. Не пропустіть ці новинки, замовляйте на сайті або купуйте в магазинах, а також стежте за нашими новинами, скоро розкажемо вам про новинки від GUAM для тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *