Нова лінія для відновлення сухого та пошкодженого волосся GUAM UPKer Intensive Keratine вже в Україні!

Нова лінія для відновлення сухого та пошкодженого волосся GUAM UPKer Intensive Keratine вже в Україні!
Засоби лінії GUAM UPKer Intensive Keratine були розроблені для інтенсивного відновлення волосся, яке постраждало внаслідок стресів, або негативного впливу хімічних процедур, фарбування та завивок, або від дії агресивного навколишнього середовища. Або від усього разом…
Для якого волосся ми рекомендуємо ці засоби:
– сухе
– фарбоване або освітлене

– пошкоджене, ламке, з посіченими кінчиками.

Також засоби лінії лінії GUAM UPKer Intensive Keratine підійдуть для догляду за нефарбованим волоссям, якщо воно у вас від природи жорстке та кучеряве.

Всі засоби призначені для домашнього догляду, мають приємний нерізкий запах, користуватися ними нескладно, вони не потребують від вас багато зусиль та часу.

Засоби лінії GUAM UPKer Intensive Keratine:
Ми вже перевірили дію цих засобів, протестували їх всі на різних типах волосся, вже маємо дуже гарні відгуки та результати. Волосся дійсно відновлюється, з сухого та ламкого стає м’яким, легким, доглянутим та виглядає неперевершено. Секрет дії – у комплексі активних речовин.
До складу всіх засобів лінії UPKer Intensive Keratine входять:
  • Екстракт водорості UNDARIA PINNATIFIDA
  • Рослинний кератин
  • Протеїн (білок) кіноа.
Приймаємо ваші замовлення, як завжди на сайті, у застосунку Косметика GUAM для смартфонів, який можна завантажити в App Store або у Google Play, і у особистих повідомленнях у месенджерах за номером 095 8998939

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *