Міжнародна виставка InterCHARM Україна 2019 року завершилася

Міжнародна виставка InterCHARM Україна 2019 року завершилася

Ми вдячні всім, хто працював з нами, вдячні нашим гостям та партнерам, вдячні всім, хто завітав до стенда косметики GUAM, хто створював чудову атмосферу, розповідав друзям та знайомим про нас та наші новинки!

Виставка – прекрасне місце для зустрічей з колегами. Нам було що обговорити з партнерами зі Львова, Одеси, Хмельницького.

Особлива наша щира подяка – менеджеру з розвитку Stefano Dalbuono ( Стефано Далльбуоно), який впродовж роботи виставки (як і всі останні роки) допомагав нам, працював разом з нами, провів декілька презентацій та надихав нас на нові досягнення!

На виставці можна не лише побачити майстер-класи наших масажистів, які працюють на косметиці GUAM,

але і потримати в руках, понюхати всі засоби, з якими працюють наші майстри і отримати відповіді на всі питання, що стосуються нюансів догляду за тілом з косметикою GUAM.

Косметика GUAM – це не тільки антицелюлітні маски, що стали класичними, але і багато нових сучасних засобів по догляду за шкірою обличчя, волосся і тіла. На виставці були показані нові засоби, які поповнили асортимент GUAM в Україні. Вони вже чекають вас у наших магазинах і на сайті!

Першими з новинками знайомляться ті, хто їх найбільше потребує і хто розуміє в чому суть пропозиції в кожному засобі. На стенді GUAM під час роботи виставки Stefano Dalbuono провів презентацію новинок GUAM для наших друзів блогерів і фахівців індустрії краси, які почали особисте знайомство з новими засобами для догляду за тілом: антицелюлітним Фанго гелем, нової маскою для тіла і новими моделями легінсів GUAM.

 

Ми починаємо готуватися до наступних зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *