Лекція на актуальну тему від проекту “УкраїнаБезСміття”

Лекція на актуальну тему від проекту “УкраїнаБезСміття”

Сніг, що розтанув весною, оголив купи сміття навкруги та змусив нас ще раз замислитися про майбутнє та про ту відповідальність, яку кожен з нас бере на себе,
споживаючи гарно запаковані продукти та використовуючи зручні пластикові коробочки та баночки.

Проблема сміття, його збору та переробки давно хвилює засновницю проекту “Україна Без Сміття” Євгенію Аратовську, яка вже декілька років назад почала втілювати в життя своє розуміння відповідальності перед планетою. Євгенія розпочала проект, мета якого – навчити людей відповідального споживання, навчити збирати своє побутове сміття, сортувати його та відвозити на станції збора, не боятися сміття, а найголовніше – навчитися жити усвідомлено, не збільшуя загальний рівень забруднення на планеті.

Наразі проект Євгенії – це 4 працюючих станції по збору та переробці сміття в Києві та, головне, тисячі послідовників, які впевнені в тому, що саме з цих станцій відсортоване сміття точно попаде на переробку, а не на звалище. На жаль, ті сміттєпереробні заводи, які зараз працюють в Україні, змушені докупати сировину (пластик та бумагу) за межами України, а на звалищах довколо наших міст продовжують накопичуватися тонни коштовної сировини.

Украина Без Сміття13 березня Євгенія Аратовська за ініціативою нашого бренда провела для співробітників нашої компанії, а також для бьюті – блогерів та журналістів лекцію та майстер – клас, на якому детально розповіла про проблеми зі збором та переробкою сміття в Україні та Києві.

Про що була ця актуальна лекція?
– про проблему сміття як такого
– про причини необхідності сортування
– що відбувається, якщо не сортувати
– досвід впровадження сортування та практика сортування в інших країнах
– у що перетворюється перероблене сміття
– роль виробників у розвитку сортування в країні
– як зменшити кількість сміття своїми силами
– ситуація в Україні: чому у нас не сортують, які закони направлені на впровадження сортування та чому вони не працюють, як можна вплинути на розвиток інфраструктури сортування.

Всі гості лекції отримали буклети з рекомендаціями від проекту по правильному збору пластику та іншої корисної сировини, а також подарунки від бренду GUAM.

Лекції Євгенії – це один з засобів залучення коштів на роботу проекту “Україна Без Сміття”, і ми раді бути одним з тих відповідальних брендів, які вже внесли особистий фінансовий внесок у цю важливу працю!
Приєднатися до проекту та внести ваш внесок в його роботу можете також і ви, це зовсім нескладно!
За цим посиланням ви знайдете сайт проекту, який збирає кошти для свого розвитку та для роботи станцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *