Косметика GUAM в Україні відсвяткувала прекрасний ювілей – 20 років бренду в нашій країні!

Косметика GUAM в Україні відсвяткувала прекрасний ювілей – 20 років бренду в нашій країні!

Коли перед нами постало питання, як відсвяткувати таку визначну для нас подію, ми вирішили святкувати з користю! Ми відмовилися від святкування у ресторані. Наше свято ми провели дуже незвично – зібрали колег, друзів, партнерів та родини у Ботанічному саду в Києві та посадили багато рослин!

Рослини у Ботсаду від косметики GUAM в УкраїніПісля цієї події колекція Ботсаду поповнилася новими деревами та кущами, їх стало більше на 60! А це означає, що в центрі міста стало більше чистого повітря, більше захисту від забруднення смогом та шкідливими викидами, більше краси та здоров’я!!
Подивитися, як чудово пройшов цей день, запрошуємо на цих світлинах.

представники 4 поколінь саджали рослини разомНаша особлива гордість – на святі були присутні представники 4 поколінь, діти саджали екзотичні рослини разом з батьками, онуки допомагали бабусям. З нами разом працювали найкрасивіші бьюті – блогери, школяри, студенти, айтішники, фотографи, менеджери та директори різних компаній.
Ми вдячні Ботанічному саду ім. Фоміна за унікальну можливість – зробити наш маленький внесок у їх дорогоцінну колекцію, адже всі рослини, які ми посадили, рідкі та екзотичні. Ми горді тим, що відтепер ми і наші гості причетні до історії ботсаду, обіцяємо не зупинятися та допомагати йому і надалі.
Велика подяка партнерам свята – Виноробному господарству Князя П.М.Трубецького, які надали для частування наших гостей вишукані червоні вина!

партнери свята Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького
Дякуємо всім, хто завітав на свято “Посади дерево з косметикою GUAM!” та зробив цей день неперевершеним та унікальним! Дякуємо всім партнерам, друзям та родинам, які були разом з нами.
Запрошуємо усіх долучатися до нашої ініціативи і проводити свята з користю для довкілля та для людей!

Директор Ботанічного саду ім. Фоміна Гайдаржи М. М. на святі косметики GUAMМи точно знаємо, що Ботсад відкритий для співпраці, а також ми знаємо, що в Києві та в інших містах України багато садів та парків, які потребують нашої допомоги! Доєднуйтеся до нас, хай дерев та парків стає більше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *