Антицелюлітні легінси GUAM

Антицелюлітні легінси GUAM

Навіть якщо ви не вірите, що таке буває, все одно рекомендую спробувати. Легінси GUAM зручні, практичні і дуже якісні. Їх можна носити на спорт, на прогулянку або навіть в офіс під туніку або сукню.

Взагалі, спеціальний одяг з антицелюлітний ефект – ідея не нова. Кілька років тому я вже щось подібне зустрічала … На жаль, точно не скажу від якого бренду – не пам’ятаю. Але той факт, що подібний одяг випустила моя улюблена і сильно мною шановна марка GUAM, і радує, і приємно дивує, і вселяє надію.

Звичайні на вигляд, приємні і комфортні в носінні чорні легінси GUAM обіцяють поліпшити кровообіг, підвищити пружність і еластичність шкіри, зменшити візуальний прояв целюліту. Такий ефект досягається за рахунок двох факторів:

  • Легінси пошиті зі спеціальної «розумної» тканини EMANA® з біологічними активними мінеральними кристалами, які покращують приплив крові, тим самим підвищують пружність шкіри. Тканина EMANA® працює протягом усього часу «життя» футболок, незважаючи на кількість прань.
  • У тканину також інтегровані мікрокапсули з морськими водоростями GUAM. Вони повільно вивільняють активні інгредієнти і впливають на шкіру. Ефект від технології мікроінкапсуляції триває не вічно, а лише до тих пір, поки всі активні інгредієнти не закінчаться. Зазвичай це відбувається через кілька тижнів використання.

Більш детально про технологію читайте на сайті GUAM, а я переходжу до особистих вражень.

Для того, щоб відчути ефект, носити легінси потрібно щодня не менше 6 годин хоча б місяць. Я носила і продовжую носити (бо вже дуже мені в них комфортно) приблизно з середини березня.

Після першого ж дня моя шкіра стала відчутно гладкою як після гарного крему. Згодом то я звикла, то чи мікрокапсули GUAM вивільнили всі водорості і перестали працювати, але цей ефект вже не був таким вираженим.

Для чистоти експерименту протягом місяця я взагалі не завдавала крем для тіла. Моя шкіра завжди була гладкою на дотик (але без «вау» -ефекту як в перший день) і без сухості. Вже після тижня по відчуттях шкіра стала більш пружною і підтягнутою. Целюліт нікуди не пішов і візуально картинка в дзеркалі не змінилася. Хоча я і не розраховувала – гормони після пологів ще не заспокоїлися, плюс часто налягаю на солодке …

Так, вони не чарівні. Дива у вигляді струнких безцеллюлітних ніг не чекайте. Але ми ж всі розуміємо: щоб мати гарне тіло, потрібно виключити швидкі вуглеводи, погані жири і 4-5 разів на тиждень викладатися в спортзалі. А легінси, як і інші б’юті-засоби – приємні помічники, здатні лише трохи нам допомогти.

Легінсами я залишилася задоволена. За моїми відчуттями, ефект є – гладка, трохи підтягнута шкіра. Рекомендую.

Склад: Мікроінкапсульовані водорості GUAM: вода, Capric Caprylic Triglyceride, порошок водорості лімінарія.

Вартість: 1440 грн

Купити можна в магазина GUAM (в Києві вул. Антоновича (Горького) 4/6 і пр. Перемоги 20 або замовити на сайті.

Автор: Инна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *