Акцію продовжено до 14 травня! Антицелюлітна маска в саше (90 мл) в подарунок до кожного замовлення на сайті guam.com.ua

Акцію продовжено до 14 травня! Антицелюлітна маска в саше (90 мл) в подарунок до кожного замовлення на сайті guam.com.ua

Для всіх, хто любить експерименти, любить отримувати подарунки, а також для всіх, хто давно хотів спробувати дію знаменитих антицелюлітних масок GUAM для домашнього обгортання ми приготували приємну весняну пропозицію:

Антицеллюлитну маску в саше (90 мл) у подарунок при замовленні на сайті guam.com.ua!

Антицеллюлитная маска из морских водорослей с интенсивным охлаждающим действиемВаше замовлення може бути на будь-яку суму! Замовляйте крем для рук, або маску для волосся, або гель для душу – до будь-якого вашого замовлення ми зробимо подарунок! І ви зможете спробувати наші знамениті маски, які були розроблені для використання саме у домашніх умовах!

Срок дії акції до 14 травня включно.
Умови акції:  ОДИН заказ на будь-яку суму – ОДНА антицеллюлітна маска в саше (90 мл) GUAM у подаунок – на ОДНУ адресу для отримання.

Маски в подарунок можна вибрати з двох варіантів:

Вкажіть, будь ласка, назву маски, яку ви хочете від нас отримати, в коментарі до замовлення. Якщо ви не знаєте, який варіант хотіли б протестувати, наші менеджери допоможуть вам вибрати при замовленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *