Нові маски для обличчя на основі морських водоростей GUAM – екстрасила для уповільнення старіння шкіри!

Нові маски для обличчя на основі морських водоростей GUAM – екстрасила для уповільнення старіння шкіри!

Новинки косметики GUAM 2023 року вже в Україні!

Це нові маски для обличчя на основі морських водоростей GUAM.

Кожна жінка, яка хоч раз в житті робила знамениті обгортання GUAM, змогла впевнитися в тому, що після цієї процедури шкіра стає омолодженою, зволоженою, пружною та доглянутою. Таку дію надають обгортанням саме водорості GUAM, які мають властивості, серед інших впливів, стимулювати синтез колагену.

Чому важливо стимулювати синтез колагену та як це впливає на молодість шкіри? Колаген – один зі структурних компонентів шкіри тіла та обличчя. На жаль, з віком, починаючи приблизно з 25 років, колаген починає повільно руйнуватися, і це природні процеси. Під впливом зовнішніх факторів – агресивні сонячні промені, стреси, куріння, надмірна кількість солодкого в харчуванні, проблеми зі сном – колаген починає руйнуватися швидше. Це прискорює процеси старіння шкіри.

Нові маски для обличчя розроблені для уповільнення процесів старіння шкіри, вони мають комплексну противікову дію. Серед трьох різновидів масок кожна жінка зможе обрати необхідний догляд або поєднати всі три засоби та чергувати їх.

Для отримання найкращого результату рекомендовано робити маски двічі на тиждень. Ці засоби підходять для всіх типів шкіри. Також рекомендовано підсилити позитивний вплив нових масок на стан шкіри за допомогою кремів для обличчя з лінії GUAM SEATHRAPY.

Маска для обличчя зміцнювальна GUAM ALGACOLLAGEN з противіковою дією

це Інтенсивний догляд + зміцнювальна та тонізувальна дія для шкіри обличчя з водоростями GUAM. Маска вирівнює, зміцнює та розгладжує шкіру обличчя, надаючи їй тонус та пружність.

Ліфтинг-маска для обличчя GUAM ALGACOLLAGEN з противіковою дією

– це миттєвий інтенсивний ліфтинг-ефект + противікова дія для шкіри обличчя з водоростями GUAM! Маска має зволожувальну, омолоджувальну, регенеруючу та тонізувальну дію, покращує овал обличчя.

Маска для обличчя відновлювальна GUAM ALGACOLLAGEN проти зморшок

– це інтенсивний догляд та глибоке зволоження шкіри обличчя за допомогою водоростей GUAM. ефективно протидіє появі передчасних ознак старіння шкіри, зменшує їх прояви. Маска зволожує шкіру обличчя, надає їй природне сяяння.

Окрім водоростей GUAM, новинки для обличчя містять комплекс активних речовин – різні види глини (зелена, чорна, рожева), фітоколаген Phytocollagene, інноваційні пептидні комплекси. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *