Криотерапия с новинками CRYO GUAM

Криотерапия с новинками CRYO GUAM

Є багато відкриттів, які перевертають наше уявлення про світ. А є такі, які підтверджують давню мудрість. Кажуть, що про лікування холодом знав ще Гіппократ та успішно використовував цей метод для зняття хронічного болю та при деяких травмах. В 19 столітті вчений Себастьян Кнайп пірнав у льодяні води річки Дунай, щоб вилікуватися від запалення легенів (звісно, не варто це повторювати у сучасному житті!)
У 20 столітті кріотерапію почали вивчати більш системно й використовувати для лікування різних хвороб. З часом виявилося, що холодовий вплив корисний також і для зміцнення здоров’я в цілому, а також він чудово “працює” для краси тіла та обличчя.

В сучасному світа термін CRYO використовують у складних словах, які називають явища, пов’язані з впливом низьких температур. Грецьке слово kryos означає холод, лід, мороз.
Лінія засобів CRYO SLIM GUAM поповнила арсенал ефективних засобів косметики GUAM, які здатні дійсно покращити вашу фігуру та допомогти з іншими проблемами.
Представляємо новинки, від яких вам точно стане холодно, але це добре та корисно!

 • Неткані охолоджувальні стрічки для обгортання насичені лосьйоном CRYO SLIM GUAM (2 шт) 1224 грн
  – готові до використання, містять в собі 150 мл спеціального лосьйону. Стрічки багаторазові, можуть використовуватися повторно для проведення курсу процедур.
 • Лосьйон для насичення стрічок CRYO SLIM GUAM 250 мл 816 грн
  Набір 1 пакування стрічок + 1 пакування Лосьйону = 6 процедур “холодного” обгортання. І до того ж після всіх процедур стрічки залишаються з вами, можна їх використовувати далі.
 • Гель для ніг тонізувальний CRYO GUAM 100 мл 541 грн
  – стимулює підшкірну мікроциркуляцію, має дренажну й тонізувальну дію, допомагає зняти важкість з втомлених нігУ чому полягає користь так званих “холодних” обгортань та взагалі засобів з охолоджувальною дією?
  – моделювання фігури + антицелюлітна дія + покращення роботи судин
  – зменшення локальних жирових відкладень + протинабрякова дія
  – підвищення тонусу шкіри + ліфтинг + зменшення важкості втомлених ніг.Новинки для краси вашого тіла в наявності, замовляйте на сайті guam.com.ua та приходьте за ними до магазинів бренду в Києві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *