Косметика GUAM – 20 років в Україні! 20% знижка до 21 квітня!

Косметика GUAM – 20 років в Україні! 20% знижка до 21 квітня!

Впродовж 20 років шанувальники італійської косметики GUAM в Україні обирають європейську якість та європейські цінності. 20 років бренд пропонує в Україні косметику, що відповідає найсуворішим нормам виробництва та якості Італії та Європи. Серед пріоритетів бренду – постійний розвиток, інноваційні технології, увага до екологічної складової, відсутність тестування косметики на тваринах. Команда бренду в Україні зосереджена на поважному ставленні до кожного покупця, наданні максимальної уваги та індивідуальному підході до кожного.
Ми впевнені, що найкращий подарунок на честь ювілейного року бренду в Україні – це запропонувати шанувальникам косметики найбільш очікувану пропозицію, а саме

знижку 20% на весь асортимент косметики GUAM

(знижка розповсюджується також на харчові добавки, антицелюлітні легінси та патчі).

Знижка 20% діє до 21 квітня 2019 року у всіх магазинах бренду в Києві, на офіційному сайті guam.com.ua, а також у всіх партнерів та представників бренду в Україні.

Також ми усвідомлюємо, що нормальна дієва робота нашої компанії, як і тисячі інших бізнесів,  можлива тільки за умови продовження руху України вперед, до Європи, до європейських цінностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *